Největší chybou je opakování chyb. Podívejme se na internet z pohledu opakování chyb, jsou to jak chyby v programech, tak i chyby u databází, pokud někdo poukáže na to, že se opakují chyby tak jej ostatní neberou vážně.

Musí vždy dojít k tomu, že se konzumní systém zhroutí díky tomu, že se opakují chyby a potom je zde teprve snaha přestat opakovat chyby!

Komu není rady tomu není pomoci, právě jsem smazal obsah GVKB stránky a taky jsem smazal Facebook a YouTube, pochopil jsem, že budu muset začít stavět konzumní systém na nových základech tím novým základem je dokonalost.

Počítač se zbláznil a tvrdí mi, že nejsem připojen k internetu, a tak že nemůže vyhledat aktualizace, přitom jsem k internetu rychle připojen.

Jak vlastně dochází k tomu, že se člověk zblázní, a tak myslí a jedná jako blázen?

Člověk se zblázní, protože opakuje svoje chyby, nejhorší je situace u lidí, kterým je více než 50 let, proto logicky nároční zaměstnavatelé odmítají zaměstnat lidi kterým je více než 50 let, výjimkou zde je práce pro stát, zde státu nevadí že zaměstná mnoho starých bláznů za vysoké platy.

Současná konzumní civilizace mi připomíná starý počítač, ve kterém je nainstalovaný Windows XP.

Vše je zde dočasným příběhem, nejprve jsme písemně zaznamenávali příběhy na papyrus a papír a budoucnost bude o digitálním zaznamenáváním příběhů pomocí; fotografie, videa, programů atd.

Každá ideologie, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, populismus, dogmatismus, centralismus, globalismus, buddhismus, hinduismus atd. to jsou pohádky pro dospělé.

Tím že jsme pomocí svaté teorie udělali globálně z lidí pitomce, tak následkem je to, že pitomci věří tomu, co si v praxi neověřili a tím se stává jejich konzumní život pro ně konzumním očistcem, a tak mají v hlavě peklo.

Pokračování

Guru Vit Kouba Bhagavan
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky